Sprzedaż biletów miesięcznych na czerwiec 2021

Bilet miesięczny na czerwiec możesz kupić zarówno przez internet, jak i stacjonarnie. Poniżej publikujemy zbiorczą informację dotyczącą sprzedaży biletów okresowych w najbliższym czasie.

ZAKUP BILETÓW PRZEZ INTERNET
Bilety miesięczne na linie autobusowe organizowane przez Powiat Grodziski i Gminę Żabia Wola można kupować przez internet, przez platformę e-podroznik.pl. W wyszukiwarce należy wybrać przystanek początkowy i przystanek końcowy trasy z której najczęściej korzystamy oraz zaznaczyć „w jedną stronę” (Bilet i tak ważny będzie w obu kierunkach). Następnie należy wybrać kurs o dowolnej godzinie na wybranej trasie, wybrać rodzaj biletu (normalny / ulgowy) i elektronicznie dokonać stosownej opłaty. Bilet można pobrać po opłaceniu. Jest on także wysyłany na podany w formularzu adres e-mail.

ZAKUP BILETÓW W PUNKCIE STACJONARNYM
Bilety na czerwiec będzie można nabyć także w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów w Żabiej Woli. W dniach 28.05, 31.05 oraz 1.06 w godzinach 12:30 – 18:30 będą czynne 2 takie punkty.

Żabia Wola ul. Spółdzielcza 2F, wejście od ul. Zielonej Żabki, przy weterynarzu
Żabia Wola ul. Główna 29, przy przystanku Żabia Wola Osiedlowa.

Informujemy, że w stacjonarnych punktach sprzedaży będzie możliwość płatności jedynie gotówką. Osoby chcące korzystać z płatności elektronicznych zachęcamy do zakupu biletów przez internet.


INFORMACJE DOT. POSIADANIA BILETU I WAŻNOŚCI BILETU
Bilet miesięczny należy mieć zawsze ze sobą w trakcie przewozu (albo wydrukowany albo w formie elektronicznej na telefonie) wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość pasażera. Bilet miesięczny należy zakupić przed pierwszą podróżą w danym miesiącu.
• Bilet miesięczny zakupiony na linię powiatową z przystanku na terenie Gminy Żabia Wola do przystanku na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki ważny jest we wszystkich liniach powiatowych na terenie obu gmin (u obu Operatorów zarówno w PKS Tarnobrzeg jak i w PKS Grodzisk Maz.), a także ważny jest na liniach gminnych Gminy Żabia Wola (nr 51, 52 i S).
• Bilet miesięczny zakupiony na linię powiatową na trasę tylko na terenie Gminy Żabia Wola ważny jest we wszystkich liniach gminnych i powiatowych na terenie Gminy Żabia Wola.
• Bilet miesięczny zakupiony na linię gminną w Gminie Żabia Wola ważny jest we wszystkich liniach gminnych na terenie Gminy Żabia Wola.


Przypominamy:
• Linie gminne na terenie Gminy Żabia Wola: 51, 52 i S
• Linie powiatowe kursujące na terenie Gminy Żabia Wola: 30, 31 i 32 oraz kursujące z Siestrzeni w kierunku Grodziska Maz. linie 22, 23 i 29

Życzymy przyjemnej podróży.

Categories: