Świętujemy Dzień Bez Samochodu!

22 września (środa) obchodzić będziemy Europejski Dzień Bez Samochodu – święto, które w Polsce towarzyszy nam już od kilkunastu lat. To element szerszej akcji: Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który ma pokazać, że do pracy lub szkoły nie trzeba dojechać samochodem. Przejazd autobusem sprawi, że zmniejszą się korki i emisje szkodliwych zanieczyszczeń. Dodatkowo w autobusie możemy skupić się na ulubionej książce czy filmie, a w naszych portfelach zostaną pieniądze, które musielibyśmy wydawać na paliwo.

W tym roku do akcji firma Sebastian Słomiński BUS przyłącza się wraz z Miastem Milanówek. 22 września dla posiadaczy ważnych dowodów rejestracyjnych podróż autobusami linii A i B będzie bezpłatna. Wystarczy wziąć je ze sobą i okazać kierowcy w czasie wsiadania do pojazdu.

Wszystkie informacje dotyczące kursowania znajdują się w zakładce Strefa pasażera. Dostępny jest tam zarówno rozkład jazdy komunikacji miejskiej Miasta Milanówka, a także cennik i mapa połączeń autobusowych. Szczegółowych informacji udzielamy również telefonicznie: 790 444 217 lub mailowo: pasazer@sebus.com.pl. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Darmowe przejazdy dla posiadaczy samochodów odbywać się będą na podstawie Uchwały nr 145/XIX/16 Rady Miasta Milanówka z dnia 21 kwietnia 2016 roku z późniejszymi zmianami.

Zostaw auto w domu i przetestuj transport publiczny. A może zostaniesz z nami na dłużej? 🙂

Categories: