Żabia Wola – sprzedaż biletów miesięcznych (listopad 2021)

Bilet miesięczny na listopad możesz kupić zarówno przez internet, jak i stacjonarnie. Poniżej publikujemy zbiorczą informację dotyczącą sprzedaży biletów okresowych w najbliższym czasie.

ZAKUP BILETÓW PRZEZ INTERNET
Bilety miesięczne na linie autobusowe organizowane przez Powiat Grodziski i Gminę Żabia Wola można kupować przez internet, przez platformę e-podroznik.pl. W wyszukiwarce należy wybrać przystanek początkowy i przystanek końcowy trasy z której najczęściej korzystamy oraz zaznaczyć „w jedną stronę” (Bilet i tak ważny będzie w obu kierunkach). Następnie należy wybrać kurs o dowolnej godzinie na wybranej trasie, wybrać rodzaj biletu (normalny / ulgowy) i elektronicznie dokonać stosownej opłaty. Bilet można pobrać po opłaceniu. Jest on także wysyłany na podany w formularzu adres e-mail.

W najbliższych dniach umożliwiony będzie również zakup biletów w punkcie stacjonarnym. Punkt zlokalizowany będzie w Żabiej Woli, przy ul. Głównej 29 – nieopodal przystanku Żabia Wola Osiedlowa. Będzie on czynny 29.10 i 2.11 w godzinach 12:00 – 18:00. W punkcie zakupić będzie można bilety na linię 52, a także na linie 30 i 32 obsługiwane przez firmę PKS Tarnobrzeg.

Informujemy, że w stacjonarnym punkcie sprzedaży płatność dozwolona jest jedynie gotówką. Osoby chcące korzystać z płatności elektronicznych zachęcamy do zakupu biletów przez internet na stronie sebus.com.pl lub za pośrednictwem platformy e-podroznik.pl.

Życzymy przyjemnej podróży.

Categories: