Milanówek – kursowanie komunikacji miejskiej w okresie 1 listopada

W okresie dnia Wszystkich Świętych Komunikacja Miejska Miasta Milanówka kursować będzie w zmienionej formie. 1 listopada obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy umożliwiający dojazd na cmentarz w Milanówku między godz. 9:00 a 17:00. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami kursowania zamieszczonymi poniżej.

29.10 (piątek) – linie A i B kursują według rozkładu jazdy dnia powszedniego.

30.10 (sobota) – linia A kursuje według sobotniego rozkładu jazdy, linia B nie kursuje.

31.10 (niedziela) – komunikacja miejska nie kursuje.

01.11 (poniedziałek – Wszystkich Świętych) – linia B nie kursuje. Linia A kursować będzie według zmienionego rozkładu jazdy. Pierwszy i ostatni kurs realizowany będzie na trasie Milanówek Żukowska – Grodzisk Szpital. Pozostałe odbywać się będą na trasie skróconej: Milanówek Żukowska – Milanówek Okólna (Biedronka). Kursy skrócone oznaczone będą na pojazdach literą C.

Poniżej zamieszczamy rozkład jazdy na 1 listopada w formie graficznej, a także w pliku PDF do pobrania:

2.11 (wtorek) – linie A i B kursują według standardowego rozkładu jazdy dla dnia powszedniego.

Przypominamy, że od dnia 29.10 (piątek) do dnia 2.11 (wtorek) linie A i C kursować będą trasą zmienioną w rejonie cmentarza. Przystanek Cmentarz obowiązuje w tymczasowej lokalizacji, obok skrzyżowania ulic Podgórnej i Grodeckiego. WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegółowe informacje dotyczące kursowania autobusów, schemat połączeń i cennik biletów dostępne są w zakładce Strefa Pasażera.

Categories: